O Nas

Potrzebujesz pomocy holownika? Dzwoń pod całodobowy numer alarmowy: 735444111

Pomoc drogowa bez holownika nie istnieje. Nasze holowniki świadczą o nas. Dlatego sukcesywnie powiększamy nasz tabor, inwestując w coraz nowocześniejszy sprzęt. Dzięki temu możemy pracować sprawnie, wielotorowo, być wszędzie tam, gdzie kierowcy nas potrzebują. W naszej pomocy drogowej jeżdżą holowniki:

Renault Master o ładowności do 1,8t
Fiat Ducato o ładowności do 1,7t
MAN o ładowności do 5t
MAN o ładowności 17t

Każdy holownik MAN wyposażony jest w hydrauliczny najazd i motyl to holowania pojazdów, zarówno osobowych, jak dostawczych i ciężarowych.

Czas to pieniądz, my o tym wiemy!

Baza holowników mieści się przy węźle w Poznaniu, co zapewnia błyskawiczny wjazd na autostradę A1 oraz A4, a także na trasę średnicową Katowice – Gliwice. Czas dojazdu na te trasy to tylko 15 – 25 minut. Cenimy czas naszych klientów. Holujemy auta z Polski do Londynu zablokowaną skrzynią biegów i pozbawione możliwości jezdnych, z urwanym kołem i uszkodzonym podwoziem. Nasze doświadczenie pozwala na bezszkodowy załadunek takich pojazdów i odstawienie ich we wskazane miejsce, zgodnie z życzeniem klienta.
Eco-Trans to min.:

Wulkanizacja 24h
Warsztat mechaniki pojazdowej
Strzeżony parking
Pojazdy zastępcze
Pojazdy szybkiego reagowania
Wózki załadowcze, wyciągarki

Laweta potrzebna od zaraz? Dzwoń teraz!

Auto laweta w naszej pracy to podstawa. Musi być sprawna, mocna i dobrze wyposażona w sprzęt dodatkowy. Nasze są wyposażone w sprzęt do wykonania napraw na drodze. Każda nasza autolaweta posiada na wyposażeniu wózek ułatwiający załadunek pojazdów z uszkodzonym podwoziem, urwane koło, zablokowana skrzynia biegów w automacie www czy napędzie 4×4 – to dla nas żaden problem.
Nasze auto lawety:

Renault Master o ładowności do 1,8t
Fiat Ducato o ładowności do 1,7t
MAN o ładowności do 5t
MAN o ładowności do 17t

Renault i Fiat to klasyczne zabudowy najazdowe, natomiast MAN-y posiadają hydrauliczne najazdy oraz widły do holowania. Każdy pojazd wyposażony jest w wyciągarkę dostosowaną do jego możliwości.

Potrzebujesz autolawety? Musisz przewieźć samochód, sprzęt budowlany i rolniczy? Wózek widłowy?

Zadzwoń. Udzielimy Ci szczegółowych informacji.

Nasze lawety można spotkać na autostradach A1 i A4, drodze krajowej 44, drogach DK94, DK88, DK78, raz na drogach wojewódzkich 902 i 901, oraz na licznych drogach lokalnych. Rejon działania naszych lawet to obręb miejscowości: Luboń, Chyby, Baranowo, Komorniki, Janikowo, Swarzędz, Szczytniki. Przyjmujemy zlecenia na transport na terenie całej Polski oraz Europy.